Kategorija | Dejavnosti, Tekmovanja

6. Tekmovanje

Dodano dne 12 aprila 2012 | Avtor: admin

RAZPIS

Prostovoljno gasilsko društvo Žetale razpisuje 6. Tekmovanje moških in ženskih članskih desetin, za prehodni pokal Občine Žetale.

Tekmovanje bo v soboto, 5. maja 2012 s pričetkom ob 15.00 uri na igrišču Osnovne šole Žetale!
—————————————————————————————————————————

Tekmovanje bo potekalo v naslednjih tekmovalnih disciplinah:

Vaja z motorno brizgalno (MB) po CTIF predpisih, suha izvedba (2011, str. 112). (Vaja se izvaja samo 1 krat!)

Tekmovalne enote, ki bodo nagrajene:

• Prvo uvrščeni ekipi v moški in ženski ekipi prejmeta prehodne pokale.
  • ČLANI : za dosežena prva tri mesta pokal v trajno last
  • ČLANICE: za dosežena prva tri mesta pokal v trajno last.
  • Vsaka desetina prejme diplomo za sodelovanje.

—————————————————————————————————————————

Opremo pripravi organizator. Osebna oprema tekmovalcev po predpisih GZS, točke na starost enot, se ne upoštevajo.

Razglasitev rezultatov bo eno uro po končanem tekmovanju, v kolikor enote ni na podelitvi, prejme pokal, priznanje naslednje uvrščena prisotna enota .

Prijave so možne na zgoraj navedeni naslov, ali gsm, 041 374 491 Dejan ,ter na dan tekmovanja pri komisiji A do 18:00 ! Zaradi lažje organizacije, prosimo če lahko svojo udeležbo najavite na zgoraj naveden gsm, do 3.5.2012 !

Tekmovanje bo v vsakem vremenu!

Vljudno vabljeni,
NA POMOČ!